Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BTC Rocket 5 % 35 dni 175 % roi !
Ja zlecilem wypłatę we wtorek Smile W "Total wythrawall" pokazuje mi ze wyplacono mi kase, ale w "Withrawals" zniknęło. Z dwóch wyplat które robiłem od poczatku jest tylko jedna. Pan szanowny Jacob też mnie olewa ☺ Ja jestem pewien ze te 10% bonusujest dla piciu, ludzie wrzuca kase a oni się z nią zwina. Aha support mi odpisal, ze mam poki co reinwestowac wszystko co mam a po konkursie oni mi wszystko oddadzą ?? No śmiech na ssali Smile
a jednak płaci dalej Wink

I jak dostaliscie wyplate ? Slyszalem ze czesc osob Tak. Ja nir dostalem, dziś płaciłem następna i czekam jux 12 godzin na wypłatę Smile Jak ta nie dojdzie to jestem jakies 600 zl w plecy. Ktoa ma jakis kontakt z jakims adminem ?

Dopiero zobaczylem komentarz wyżej. Ja dzis nawet zmienilem adres portfela. A na portfelu nawet w oczekujacych nie ma. Mnie oszukali i mimo wszystko odradzam kazdemu ten program Smile
Twoja Reklama
Reklama Online
Twoja Reklama

Najlepsza reklama w sieci
Dolaczyl: Jan 2019
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%

A ja polecam sprawdzić:

Zapraszamy na kanał Telegram Newsy !

znowu wypłacone .... STATUS PŁACI !  coraz bardziej myślę ,że to na złość robisz ale czemu ?

Nie robie tego na złość! Po prostu widze ze płaci dookoła a mi nie ! Dalem Wam dowody że niczego nie dostalem... :/ Jacob bie odpisuje, maili nie czytaja a support ma mnie w sypie. Nie rozumiem dlaczego wszyscy dostaje wyplaty normalnie a mnie zrobili w ch**a..... I na moim koncie i na koncie pode mna cos takiego sie dzieje! Moze ma ktos kontakt z jakims adminem? Jestem juz prawie 1000 zl w plecy ://///
płaci dalej zapraszam do team : https://t.me/BtcRocket_Bot?start=845869138[url=tg://resolve?domain=BtcRocket_Bot&start=845869138][/url]

Załączone pliki Miniatury

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości